Założycielami Red Bus College są pełni pasji nauczyciele języków obcych, którzy profesjonalnie i z zaangażowaniem realizują misję placówki  Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Jako egzaminatorzy maturalni oraz międzynarodowych egzaminów, wiemy jak skutecznie przygotować chętnych do egzaminów. Jako metodycy posiadamy również doświadczenie w szkoleniach nauczycieli języków obcych w ramach różnych programów międzynarodowych i krajowych, np. szkolenia egzaminatorów zespołów oceniających prace maturalne uczniów, prowadzenie szkoleń kwalifikacyjnych dla nauczycieli z metodyki nauczania j. angielskiego oraz metodyki nauczania dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, prowadzenie kursów akademickich z praktycznej nauki języka obcego jak również metodyki nauczania j. angielskiego, prowadzenie kursów z języka angielskiego dla żołnierzy wyjeżdżających na misje zagraniczne. To tylko nieliczne przykłady prowadzonej przez nas działalności.

Założyciele Red Bus College to również tłumacze przysięgli języka angielskiego wykonujący tłumaczenia uwierzytelnione, jak również czynni tłumacze symultaniczni i konsekutywni obsługujący międzynarodowe konferencje, fora, spotkania biznesowe.

Red Bus College jest, więc centrum szkoleniowym i tłumaczeniowym, które mieści się w sercu miasta Rzeszowa przy ulicy Lisa-Kuli 1/14. Jeśli szukasz innowacyjnej placówki wykorzystującej nowoczesne metody, to trafiłeś idealnie! Prowadzimy kursy oraz zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego. Naszym atutem jest domowa i kameralna atmosfera, konkurencyjne ceny, szeroki wachlarz usług zarówno szkoleniowych jak i tłumaczeniowych.

Kontakt

  • Red Bus College, ul. Lisa Kuli 1/14, 35-032 Rzeszów
  • Tel: 665 274 179 / 609 727 112 /  600 903 360
  • Biuro czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach 08:00 - 18:00